Устаткування для прочищення труб, каналізації

Установки для чищення труб Ми використовуємо гідродинамічні машини всесвітньо відомої голландської компанії Rioned. Все обладнання оптимізовано під українські умови та призначене для прочищення труб будь-якого діаметру, що використовуються в Україні.

Стандартна реактивна насадка Насадка високого тиску Реактивна насадка S31

Установка високого тиску спільно з правильно підібраними насадками дозволяє боротися з будь-якими видами забруднень труб: з жировими пробками, листям, мулом, накипом, відкладеннями всіх видів.

Реактивна насадка Чорна ракета Реактивна насадка Торнадо Реактивна насадка, що обертається, із загартованої сталі

Машини високого тиску Rioned чудово зарекомендували себе в усьому світі для прочищення труб будь-якого діаметру. Прочищення труб відбувається швидко і не псує їхню структуру. Швидкість робіт при використанні установок для очищення труб збільшується в рази в порівнянні з колишніми (радянськими) технологіями очищення.

Реактивна насадка ГранатаРеактивна насадка КвадроРеактивна насадка Торпеда

Машини для прочищення каналізації забезпечує сильний напір води, що дозволяє прочистити навіть найсерйозніші затори. Крім того, для різних випадків очищення ми використовуємо різні насадки.

Шланг для прочищення являє собою шланг діаметром 20мм, усередині це пластикова трубка армована капроновою ниткою і зверху для зручності використання шланг покритий кожухом із ПВХ.

На кінці шланга спеціальна каналопромивна форсунка, форсунка має спеціальну конструкцію, в капелюшку форсунки зроблені 3 отвори під кутом "назад", вода, що подається під тиском з цих отворів діє за принцом реактивної тяги і штовхає форсунку вперед. у передній частині головки форсунки, цей отвір під тиском подає воду вперед пробиваючи "дорогу" каналопромивного шлангу.

"Наскрізний" засмічення: тиск, що створюється АВД і збільшується за допомогою зменшення діаметра сопел у каналопромивній форсунці, вистачить для чищення серйозних «наскрізних» засмічень.

Довжина, цей шланг прочищення має довжину 30 метрів, R+M для побутових мінімийок випускає шланги з максимальною довжиною – 30 метрів. 120 б.

Гнучкість "Німецького" шланга прочищення при низьких температурах, шланг у комплекті прочищення R+M зроблений з гуми та пластику, і при низьких температурах він втрачає гнучкість, що викликає труднощі при проході вигинів у трубах під час прочищення. "Італійський" шланг прочищення має пластикову трубку сердечник зверху покритий обплетенням із міцної синтетичної нитки, зверху покритий гнучкою ПВХ оболонкою.

Каналопромивна форсунка в комплекті для прочищення труб R+M, має чотири отвори, вони направляють струмені води назад до основи шланга під кутом 30 градусів. Що дозволяє тільки чистити труби зсередини, але не використовувати шланг для пробивання засмічень. «Німецький» шланг прочищення має будову каналопромивальної форсунки більш універсальне, крім трьох отворів, які подають водяні струмені назад під кутом 30 градусів, для очищення відкладень бруду з внутрішньої сторони труби і просування шланга за рахунок «реактивного» ефекту створюваного. Також є один отвір вперед, який служить для пробивання засмічення попереду шланга потужним струменем води.

"Німецький" шланг прочищення дасть можливість змінити каналопромивну форсунку або зняти її для прочищення сопел. Комплект для прочищення труб Karcher такого зробити не дасть, тому що каналопромивна форсунка запаяна в гумовий кожух, зняти її проблематично.

"Німецький" шланг прочищення для труб та каналізації підходить для будь-яких марок АВД таких як: Bosch, Portotecnica, Lavor, Champion, Kranzle і т.д. При зміні вами апарату високого тиску вам достатньо лише замінити фітінг під ваш АВД і шланг може використовуватись далі. Комплект для очищення труб Karcher підходить тільки для АВД фірми Karcher серії K2-K7, фітинг на ньому не змінюється і не розбирається. Комплект для очищення труб R+M підходить до всіх АВД.

Встановлення високого тиску

Встановлення високого тиску