Прочищення, промивання водопровідних труб

Під час експлуатації систем водопостачання внутрішні поверхні трубопроводів мають властивість обростати різноманітними відкладеннями. Причина утворення таких відкладень – наявність у воді розчинених солей, різних суспензій та домішок. І якщо з ними не боротися, то через деякий час у трубопроводах накопичується значна кількість відкладень, які спричиняють гідравлічні втрати та сприяють виникненню корозії у цих трубопроводах. Це, у свою чергу, призводить до зниження експлуатаційних характеристик, негативного санітарного стану водопроводів, погіршення якості води та збільшених витрат електроенергії при транспортуванні води до кінцевого споживача.

Ми виконуємо прочищення водопровідних труб з використанням методу гідродинамічного очищення, який дає можливість підвищення експлуатаційних характеристик трубопроводів та уникнути позапланових капітальних ремонтів інженерних мереж.

Виконаємо очищення: магістральних трубопроводів системи гарячого та холодного водопостачання; магістральних трубопроводів теплопостачання (теплотрас); Водопроводів; Водонапірних веж.

Економічний ефект: Зменшення на 10-15% витрат на електроенергію при транспортуванні води споживачеві; збільшення терміну служби інженерних мереж без капітального ремонту на 10-15 років; Значне зменшення позапланових ремонтів.

Прочищення, промивання труб

Займаємося прочищенням внутрішньої каналізації, зовнішньої каналізації, самопливної каналізації, напірної каналізації, фекальної каналізації, зливової каналізації, виробничої каналізації.

Інформація Якщо ви відчули неприємний запах із системи каналізації, це ще пів біди, серйозна проблема почнеться, коли відбудеться виливання стічних вод. Тоді ваші збитки будуть значно вищими, суми витрат на профілактику каналізаційних систем. Якщо вам необхідно швидко та якісно провести каналізаційні роботи, ми завжди будемо раді допомогти вам. Для клієнтів, які звернулися саме до нас, не існує проблеми в очищенні каналізації, тому що ми надаємо професійні послуги на професійному обладнанні.

У процесі робіт видалимо сторонні предмети і жирові забруднення труб, текстильні забруднення, пісок, грунт, мул, глина, відкладення важкого мулу. Розрубуємо коріння, очищаємо стінки труб.

Способи очищення каналізації: механічний, гідродинамічний.

До очищення труби Після очищення труби

Усунення, очищення засоров

Засор каналізації є однією з побутових проблем, з якою впоратися досить непросто. Прочищення каналізації вимагає умінь, а також спеціальних інструментів, які є тільки професійні сантехніки. Причиною засмічення каналізації можуть бути неправильний монтаж каналізації, викидання в каналізацію великих предметів. Крім цього, засмічення може утворитися і за малої кількості води.

Навіть коли каналізаційна система зроблена відповідно до сантехнічних норм, а напір води достатній, чистка все одно необхідна, так як у трубі утворюються відкладення, поява яких обумовлюють самі властивості води. Такі відкладення зменшують режим руху води, а також знижують пропускну здатність труб. Саме тому періодичне очищення труби каналізації просто необхідне. Прочищення слід проводити відразу ж за перших ознак засмічення: неприємний запах, низька пропускна здатність труб.

Взагалі, чищення каналізації має здійснюватися мінімум 2 рази на рік. Це дозволить уникнути аварійних випадків. Наша компанія займається прочищенням каналізації як підприємствам, так і приватним особам. Ми приїдемо у зручний для Вас час та виконаємо усі необхідні роботи на високому рівні якості!

очищення засоров

Очищення зливової каналізації

Гідродинамічна прочистка зливової каналізації дозволяє заощадити бюджет у 5-10 разів, повернувши каналізаційну систему у нормальний стан, не вдаючись до її заміни. Регулярне гідродинамічне промивання зливової каналізації продовжує її термін служби і дозволяє уникнути капітального ремонту протягом як мінімум 15-20 років.

Промивання (прочистка) зливової каналізації принципово відрізняється від усунення засорів у домашньому водопроводі як мінімум масштабом майбутніх робіт. Промивання зливової каналізації – це очищення труб, призначених для відведення зливових та дренажних вод, які згодом збирають природні скупчення сміття, мулу та інших відкладень на стінках трубопроводу.

Відкладення бруду на стінках труб приводять до звуження їх діаметра, уповільнення відведення води, затримки природного сміття і швидкої закупорки протоки. У таких випадках положення врятує гідродинамічна прочистка (промивання) зливової каналізації.

Гідродинамічна прочищення зливової каналізації має на увазі пульсуючу подачу води під великим тиском, яка механічним шляхом відмиває внутрішню поверхню трубопроводу до ідеальної гладкості. Водяний струмінь під тиском у 200 атмосфер розмиває навіть найчіткіші та стійкі відкладення у вигляді вапняного каменю та іржі. Гідродинамічна промивка зливової каналізації справляється з нашаруваннями будь-якого типу: відкладень карбонатів труби, солей кальцію, заліза, бетону та бітуму, гіпсу, парафіну, клею, лаків, гуми, окалини, поліефірів, поліаміду, природного бруду та органічного мусу.

Промивання зливової каналізації може бути плановим або поточним. Профілактичні заходи дозволять вчасно ліквідувати загрозу засмічення каналізаційних труб та забезпечити дренажну та зливову каналізації нормальне функціонування. Своєчасне проведення промивання каналізації врятує від більших проблем, що стали причиною прориву труби, аварійних засмічень та великих витрат на відшкодування збитків та заміну всієї системи.

Викачування вигрібних ям

Вигрібна яма являє собою одну з найбільш поширених, на сьогоднішній день, систем автономної каналізації, яка має широке застосування в приватних будинках, котеджах або дачних ділянках. На відміну від звичайних систем, вигрібна яма має просту структуру, тому практично не потребує витрат за умовами її експлуатації. Єдиним процесом, який з тією чи іншою регулярністю необхідно проводити у цій ситуації, є викачування ям.

Відкачування води з каналізації та викачування вигрібних (зливних) ям з використанням сучасних технологій стало набагато простіше і зручніше, ніж це було раніше. Сьогодні всю «чорну» роботу виконують спеціалізовані прилади, пристрої та робочі комплекси, тому участь ручної праці тут практично повністю виключена.

Крім того, на сьогоднішній день, існує ціла низка спеціалізованих хімічних засобів і препаратів, які дозволяють не просто очистити вигрібну яму від видимих відходів, а й провести комплексну дезінфекцію, докорити процес розкладання та переробки відходів, а також усунути можливість появи неприємних запахів.

У своїй роботі ми використовуємо виключно сучасне, високоякісне обладнання, технології та матеріали, тому ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

Для того, щоб замовити послуги з викачування вигрібних ям прямо зараз, вам достатньо просто зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами.

Прокладання каналізації

Каналізація в житловому будинку необхідна як обігрів. Без добре продуманої каналізаційної системи існування системи людини у приміщенні неможливо назвати комфортабельними. Налагоджена система каналізації це турбота професіоналів, тому проектування, а також монтаж краще довірити фахівцям у цій галузі.

Закладання труби системи каналізації здійснюють на початковому етапі будівництва, тому краще своєчасно замислитися та звернутися до професіоналів.

Прокладка каналізації поділяють на два основні етапи: прокладання зовнішньої системи комунікації каналізації; прокладання внутрішньої системи комунікації каналізації.

Прокладання водопроводу

Монтаж водопроводу у наші дні є дуже важливою темою. Адже жодне нове будівництво, більшість ремонтних робіт та перепланувань не обходиться без того, щоб провести проектування та монтаж систем водопостачання. Тому з упевненістю можна сказати, що прокладка (установка) водопроводу (у приватному будинку, в квартирі, на дачі) належить до найбільш затребуваних робіт на нашому будівельному ринку. Якщо ви хочете, щоб після закінчення будівельних або ремонтних робіт ваша система водопостачання працювала злагоджено і безперебійно, а не вважалася аварійною від початку її експлуатації, то всі роботи з розрахунку та прокладання водопроводу краще доручати професіоналам.

Викачування мулу

Сам по собі мул є розсіяним у воді осадом, що утворюється на дні водойми або на стінках каналізації. У воді він має властивість тягучості, при його зневодненні перетворюється на тверду речовину. Згодом на дні ємності або водойми мул накопичується у великій кількості і перед власниками ємностей, ставків та міських пляжів постає гостре питання щодо прочищення води, дна водойм та каналізації від даного осаду.

Викачування (відкачування) мулу з каналізації дозволяє зберегти трубопровід від корозії, підриву та деформації, значно підвищує експлуатаційний термін системи. Крім того, відкачування мулу дозволяє підвищити якість води та знизити ступінь утворення засорів. Набагато легше зробити своєчасне очищення труби, ніж відновлювати та ремонтувати труби системи.

Райони

Виконуємо роботи по всій Січеславській (Дніпропетровській) області.

Основні міста: Дніпро, Підгороднє, Новомосковськ, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Павлоград